СТАТИСТИКА / КАТЕГОРИИ / Най-добро представление

Име Награди Година
Джендем хан Номинация 1992
Щастливи дни Номинация 1992
Лоренцачо Номинация 1992
Васа Железнова 1910 Номинация 1993
Грехът Златил Номинация 1993
Училище за шутове Номинация 1993
Дон Кихот Номинация 1994
Вуйчо Ваньо Номинация 1994
Великденско вино Номинация 1994
Нощта на трибадите Номинация 1995
Одисей пътува за Итака Номинация 1995
Забравените от небето Номинация 1995
Нирвана Номинация 1996
Свекърва Номинация 1996
Майката (Васа Железнова 1910) Номинация 1996
Апокриф Номинация 1997
Бурята Номинация 1997
Човекът, който прави дъжд Номинация 1997
На дъното Номинация 1998
Църква за вълци Номинация 1998
Женитба Номинация 1998
Три сестри Номинация 1999
Квартет Номинация 1999
Зидарите и попа Номинация 1999
Вуйчо Ваньо Номинация 2000
Развратникът Номинация 2000
Арт Номинация 2000
Пиеса 27 Номинация 2001
Аркадия Номинация 2001
Гледалото или Вечната балканска кръчма Номинация 2001
Бастард Номинация 2002
Охранители Номинация 2002
Сънят Номинация 2002
Мечталото Номинация 2003
Албена Номинация 2003
Зимна приказка Номинация 2003
Живот х 3 Номинация 2004
Месец на село Номинация 2004
Свекърва Номинация 2004
Плебеи по рождение Номинация 2005
Пухеният Номинация 2005
Хъшове Номинация 2005
Веселите Разплюеви дни Номинация 2006
Крал Лир Номинация 2006
Станция Елабуга Номинация 2006
Дон Жуан Номинация 2007
Крум Номинация 2007
Мъртвешки танц Номинация 2007
Валентинов ден Номинация 2008
Лазар и Иисус Номинация 2008
Малка пиеса за детска стая Номинация 2008
Изкуството да смиташ боклука под килима Номинация 2009
ОООО – Сънят на Гогол Номинация 2009
Калигула Номинация 2009
Госпожица Юлия Номинация 2010
Козата или Коя е Силвия? Номинация 2010
Приятнострашно Номинация 2010
Зимна приказка Номинация 2011
Сирано дьо Бержерак Номинация 2011
Кола Брьонон Номинация 2011
Бягство от Москва Номинация 2012
Рицар на Светия Дух Номинация 2012
Нощна пеперуда Номинация 2012
„Майките” Номинация 2013
„Търси се стар клоун” Номинация 2013
„Хамлет” Номинация 2013
„Професия Лъжец” Номинация 2014
„Ромео и Жулиета” Номинация 2014
„Самотният Запад” Номинация 2014
„Антигона” Номинация 2015
„Каквато ти ме искаш” Номинация 2015
„Къщата на гнева” Номинация 2015
„Гео” Номинация 2016
„На ръба” Номинация 2016
„Оттука започва България“ Номинация 2016
„Богът на касапницата” Номинация 2017
„Великденско вино“ Номинация 2017
„Еквус” Номинация 2017
„12-те гневни“ Номинация 2018
„NеоДачници” Номинация 2018
„Танцът Делхи“ Номинация 2018